Nemocnice

Fakultní nemocnice Motol

Fakultní nemocnice Plzeň

Fakultní nemocnice Motol
V Úvalu 84
150 06 Praha 5

Oddělení a ambulance plastické chirurgie

Uzel A

1. patro

Oddělení plastické chirurgie

Hospitalizace je zajištěna na lůžkovém oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Motole v Praze, která je vybavena nejmodernějším vybavením a nejmodernějšími technologiemi.

Tím je zajištěna maximální peroperační i pooperační péče o pacienta podstupujícího výkon v celkové narkóze. Na oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Motole je nepřetržitý provoz. Pacient je tedy pod neustálým dohledem středního zdravotnického personálu (diplomovaných sester) a pohotovostního lékaře, což u plasticko – estetických operacích v soukromém sektoru není běžnou praxí.

Koupelna
Nadstandardní pokoj
Jídelna
Ambulance

Samozřejmostí je pooperační, intermediární pokoj, kde je možno kontinuálně sledovat pacientovi životní funkce v pooperační době; dále jednolůžkový, nadstandardní pokoj, či standardní pokoj pro maximálně 3 pacienty (klienty).

Samotné operace provádíme ambulantně či za hospitalizace na operačním sále plastické chirurgie též ve Fakultní nemocnici v Motole v Praze, který je vybaven veškerým potřebným zázemím k operacím jak v místním tak i celkovém znecitlivění.

Aktuality & akce

VÍCE AKTUALIT

Certifikáty

Titulek
Titulek
Titulek
Titulek
Titulek
Titulek
Titulek
Titulek

MUDr. Patrik Richtr, Ph.D.

Životopis MUDr. Patrik Richtr, Ph.D.

Tvorba webových stránek: Creative Vision s.r.o.
Redakční systém 4site CMS