Endolift

Laserový lifting

Pokyny před operací

01.

Předpokladem pro provedení operace je dobrý a stabilizovaný celkový zdravotní stav. Pacient musí být zcela zdráv a být bez oparů či jiných kožních afekcí.

02.

Po ošetření přístrojem Endolift počítejte 3 dny s klidovým režimem, kdy bude přechodný otok, mírná bolestivost a snížená citlivost v ošetřené oblasti.

03.

Dostavte se prosím na zákrok bez líčidel, umělých řas a šperků, mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení. Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv (pro snadné obléknutí a obutí se po zákroku).

04.

Při konzultaci před plánovaným zákrokem nahlašte lékaři nebo zdravotní sestře vaše alergie a léky, které trvale užíváte! Při alergii na léky nebo chemikálii (dezinfekci) potřebujeme znát alergen-látku, která vaši alergickou reakci způsobuje!

05.

Pacient je povinen nahlásit lékaři zdravotní stav a užívání všech přípravků léčivých i doplňkových před plánovanou operací.

06.

Nejméně 14 dní před operací nesmíte užívat léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou a ibalginovou řadu analgetik. Tyto preparáty negativně ovlivňují krevní srážlivost a mohly by pak způsobit pooperační krvácení!

Jsou to například: Acylpyrin, Acylkofin, Aspro, Alnagon, Brufen.

07.

Nejméně jeden měsíc před operací nesmíte užívat enzymatické preparáty typu Wobenzym, Phlogenzym či vitamín C (i v preparátech), také z důvodu pooperačního krvácení!

08.

Na operační zákrok se dostavte bez líčení a bez veškerých šperků.

Zpět na zákrok