O zákroku

Aplikace vyhlazujících látek

Vyhlazení vrásek

Provádíme aplikaci účinné látky, která dodává pokožce pevnost, plnost a pružnost. Vyhlazuje vodorovné vrásky na čele a mezi obočím, vějířky kolem očí a také kolem spadlých ústních koutků. Je také možné ji využít při omezování nadměrného pocení v oblastech jako dlaně, chodidla a podpaží. Zákrok je vyhledávaný zejména pro šetrnost spojenou s dlouhotrvajícím efektem.
Pokud vás láká poctivá dávka hloubkové hydratace s okamžitým efektem, vsaďte na vyhlazující látky: zajišťují pokožce mladistvý vzhled, vyživuje ji, zabraňuje její ochablosti a vyplňuje vrásky zevnitř. Dlouhodobě, jemně a ohleduplně.

Profesionální přístup

Aplikace těchto látek je ideálním řešením pro mladší zákaznice a pro klientky, u kterých není vhodné provádět chirurgický zákrok (důvodem může být špatná hojivost kůže, málo vlasů, a tím pádem viditelnější jizvy apod.). Spolehnout se můžete na špičkové produkty renomovaných výrobců. Rádi si vyslechneme vaše přání, vše s vámi v klidu probereme a společně najdeme tu nejlepší cestu.

Nenáročný zákrok

Aplikace probíhá pomocí tenkých jehliček a nevyžaduje znecitlivění. Celé ošetření nezabere víc než asi 5–15 minut.

Období po zákroku

Po aplikaci účinné látky se pokuste alespoň 4 hodiny nepředklánět a také si nelehat, aby nedošlo k jejímu přemístění. Je vhodné 12 hodin ošetřená místa neškrábat, 24 hodin necvičit a vynechat saunu. Po dobu 7 dní se raději vyhněte masážím, kosmetice a soláriu. Na rozvinutí účinku se můžete těšit zhruba 5.–14. den po aplikaci. Efekt první aplikace přetrvá obvykle tři měsíce, při opakovaném podání půl roku a následně 9–12 měsíců. Aplikace proti pocení je účinná obvykle 6 a více měsíců. Rekonvalescence po aplikaci vyhlazujících látek je minimální, návrat do běžného denního režimu je možný ihned.

Nezávazná konzultace

Vyplňte nám kontakt na sebe a domluvme si nezávaznou konzultaci. Po odeslání formuláře se vám ozveme hned, jak to bude možné.