O zákroku

Aplikace vyhlazujících látek

Vyhlazení vrásek

Na naší klinice provádíme aplikaci účinných látek, které dodávají pokožce pevnost, plnost a pružnost. Vyhlazují vodorovné vrásky na čele a mezi obočím, vějířky kolem očí a také kolem spadlých ústních koutků. Je také možné je využít při omezování nadměrného pocení v oblastech jako dlaně, chodidla a podpaží. Zákrok je vyhledávaný zejména pro šetrnost spojenou s dlouhotrvajícím efektem.
Pokud vás láká poctivá dávka hloubkové hydratace s okamžitým efektem, vsaďte na vyhlazující látky: zajišťují pokožce mladistvý vzhled, vyživují ji, zabraňují její ochablosti a vyplňují vrásky zevnitř. Dlouhodobě, jemně a ohleduplně.

Pro koho je vhodné

Aplikace vyhlazujících látek je ideálním řešením pro mladší zákaznice a pro klientky, u kterých není vhodné provádět chirurgický zákrok (důvodem může být špatná hojivost kůže, málo vlasů, a tím pádem viditelnější jizvy apod.).

Jak zákrok probíhá

Aplikace probíhá pomocí tenkých jehliček a nevyžaduje znecitlivění. Celé ošetření nezabere víc než asi 5–15 minut.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

Pokud se s vyhlazením vrásek svěříte do našich rukou, můžete se spolehnout na špičkové produkty renomovaných výrobců. Rádi si vyslechneme vaše přání, vše s vámi v klidu probereme a společně najdeme tu nejlepší cestu.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Období po zákroku

Po aplikaci účinné látky se pokuste alespoň 4 hodiny nepředklánět a také si nelehat, aby nedošlo k jejímu přemístění. Je vhodné 12 hodin ošetřená místa neškrábat, 24 hodin necvičit a vynechat saunu. Po dobu 7 dní se raději vyhněte masážím, kosmetice a soláriu. Na rozvinutí účinku se můžete těšit zhruba 5.–14. den po aplikaci. Efekt první aplikace přetrvá obvykle tři měsíce, při opakovaném podání půl roku a následně 9–12 měsíců. Aplikace proti pocení je účinná obvykle 6 a více měsíců. Rekonvalescence po aplikaci vyhlazujících látek je minimální, návrat do běžného denního režimu je možný ihned.