O zákroku

Easy Brow Lift

Lifting čela

Oblast čela a obočí je velmi viditelnou partií, která se významným zpsůsobem podílí na celkovém vzhledu obličeje. Zároveň se na těchto místech značně projevuje proces stárnutí – kůže ztrácí elasticitu a je pokleslá a vrásčitá. Lifting čela nebo obočí je šetrný zákrok, který vyhlazuje vrásky, zajišťuje přiměřené napnutí kůže a dodává celému obličeji rozzářený mladistvý náboj.

Pro koho je vhodný

Lifting čela je vhodný pro všechny, kdo hledají cestu, jak získat mladistvější vzhled a radost z nového já. Vhodná doba k provedení je zpravidla po 40. roce života, jde však o velmi individuální záležitost a klíčový je výsledek konzultace s plastickým chirurgem. Neváhejte se ozvat, společně probereme vaše přání a představy a najdeme to nejlepší možné řešení.

Jak zákrok probíhá

Zákrok provádíme v místním znecitlivění, díky kterému neucítíte žádnou bolest. Lifting čela trvá nejčastěji 45-60 minut. Po skončení aplikujeme na čelo elastický obvaz, dopřejeme vám čas a klid na odpočinek a poté vás s doprovodem propustíme do domácí péče.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky.

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

Lifting čela i obočí provádíme pomocí nejmodernějších technologií a využíváme dlouholeté zkušenosti z ČR i zahraničí, abychom zajistili maximálně šetrný a ohleduplný zákrok.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací

Období po zákroku

Po dobu 14 dnů od zákroku doporučujeme nosit trvale elastický, obvaz nebo pružnou látkovou čelenku, při přetrvávajícím otoku dalších 7–10 dní na noc. Rychlost hojení operovaných ploch je velmi individuální. Pokud vše probíhá bez komplikací 3. den po zákroku obvykle sejmeme obvaz a vy už budete mít možnost umýt si vlasy. Otoky v horní polovině obličeje jsou běžným průvodním jevem a někdy mohou být spojeny i s krevními podlitinami v oblasti víček. Ústup otoků a vstřebání podlitin je velmi individuální (většinou nepřesahuje 2–3 týdny). Doporučujeme omezovat otoky studenými obklady, klidovým režimem a dodržováním polohy na zádech se zvýšenou polohou hlavy při spánku. Návrat do běžného režimu je možný zhruba po 14 dnech, plná fyzická zátěž asi po 3–4 týdnech. Stehy odstraňujeme většinou 14–21 dnů po operaci.