O zákroku

Platysmaplastika

Chirurgické odstranění podbradku

Chirurgické odstranění podbradku neboli platysmaplastika je korekce pokleslé kůže a podkoží krku nebo nadbytku tukové tkáně v této oblasti.

Pro koho je vhodná

Platysmaplastika je vhodná pro všechny, kteří chtějí pomocí jednoduchého zákroku vyřešit převis kůže a podkoží v oblasti krku nebo právě nadbytečnou tukovou tkáň, a výrazně tak zkrášlit svůj celkový vzhled.

Jak zákrok probíhá

Platysmaplastika je bezbolestný zákrok, který spočívá v sešití mimického svalu krku ve střední čáře. Vše provádíme pomocí místního znecitlivění a celý zákrok trvá přibližně jednu hodinu. Po skončení vás s doprovodem propustíme do domácí péče.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky.

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

Na naší klinice využíváme nejmodernější technologie a dlouholeté zkušenosti z ČR i zahraničí, proto je zákrok maximálně šetrný a rychlý. Pracujeme profesionálně s laskavou individuální péčí a pochopením.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací

Období po zákroku

V období po zákroku doporučujeme vynechat větší fyzickou aktivitu. Sprchovat se můžete zhruba po dvou dnech. Významnou součástí péče po zákroku je péče o jizvu. Po odstranění stehů je vhodné ji promazávat a masírovat.

Spokojená klientka