O zákroku

Easy Midface Lift

Lifting středního obličeje

Easy Midface Lift se věnuje střední části obličeje, tedy oblasti pod víčky a kolem lícních kostí. Tyto partie plynutím času ochabují a ztrácí objem, a obličej tak působí starším a unavenějším dojmem. Easy Midface Lift dodává plnost oblasti očí a tváří a výsledkem je omlazení a osvěžení celkového vzhledu obličeje.

Pro koho je vhodný

Lifting středního obličeje je velmi oblíbeným řešením u zákaznic a zákazníků, kteří chtějí pomocí částečného liftingu obličeje dodat svému vzhledu svěžest a mladistvý náboj.

Jak zákrok probíhá

Lifting středního obličeje provádíme za pomoci místního znecitlivění, díky kterému neucítíte žádnou bolest. Celý zákrok trvá asi 1–2 hodiny a po jeho skončení aplikujeme na obličej elastický obvaz. Poté můžete s doprovodem opustit kliniku a věnovat se domácímu klidovému režimu.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky.

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

Na naší klinice používáme pouze nejmodernější technologie a nejkvalitnější materiály. Klademe důraz na profesionalitu provázanou s individuálním přístupem, abychom zajistili tu nejlepší péči a bezpečné zázemí každému pacientovi.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací

Období po zákroku

Zotavení po liftingu středního obličeje trvá obvykle 10–14 dní. Je třeba dodržovat klidový režim po dobu jednoho týdne, poté je možné vrátit se zpět k běžným činnostem. Zcela běžným průvodním jevem rekonvalescence jsou otoky a modřiny – doporučujeme přikládat na ně studené obklady. Sport a podobné zátěžové aktivity je možné obnovit zhruba po 2 týdnech od zákroku.