O zákroku

Easy Midface Lift

Lifting středního obličeje

Easy Midface Lift se věnuje střední části obličeje, tedy oblasti pod víčky a kolem lícních kostí. Tyto partie plynutím času ochabují a ztrácí objem, a obličej tak působí starším a unavenějším dojmem. Easy Midface Lift dodává plnost oblasti očí a tváří, proto je velmi oblíbeným řešením u zákazníků a zákaznic, kteří chtějí svému obličeji vrátit mladý a svěží vzhled.

Profesionální přístup

Na naší klinice používáme pouze nejmodernější technologie a nejkvalitnější materiály. Klademe důraz na profesionalitu provázanou s individuálním přístupem, abychom zajistili tu nejlepší péči a bezpečné zázemí každému pacientovi.

Bezbolestný zákrok

Částečný lifting obličeje provádíme za pomoci místního znecitlivění, díky kterému neucítíte žádnou bolest. Celý zákrok trvá asi 1–2 hodiny a po jeho skončení aplikujeme na obličej elastický obvaz. Poté můžete s doprovodem opustit kliniku a věnovat se domácímu klidovému režimu.

Pokyny před operací

01.

Minimálně 1 měsíc před zákrokem neužívejte pravidelně léky, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Tyto preparáty způsobují zvýšenou krvácivost, a znemožňují tak zahájení zákroku. Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

02.

Před zákrokem je nezbytné být zcela zdravý/á. Pokud se necítíte dobře, raději společně vybereme jiný termín.

03.

24 hodin před zákrokem nekuřte, nepijte alkohol a vyhněte se drogám.

04.

Snídat můžete dle zvyklostí. 2 hodiny před zákrokem se můžete střídmě najíst a napít.

05.

Po zákroku si prosím zařiďte 7 dní volna, během kterých si dopřejete klidnou a efektivní rekonvalescenci.

06.

Dostavte se prosím na zákrok bez líčidel a také bez jakýchkoliv šperků v oblasti obličeje a dekoltu (řetízky, náušnice, obličejový piercing), mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení!

07.

Pokud užíváte nějaké léky, vždy se poraďte jak s ošetřujícím, tak i s plastickým lékařem.

Období po zákroku

Zotavení po částečném liftingu obličeje trvá obvykle 10 –14 dní. Je třeba dodržovat klidový režim po dobu jednoho týdne, poté je možné vrátit se zpět k běžným činnostem. Zcela běžným průvodním jevem rekonvalescence jsou otoky a modřiny – doporučujeme přikládat na ně studené obklady. Sport a podobné zátěžové aktivity je možné obnovit zhruba po 2 týdnech od zákroku.

Nezávazná konzultace

Vyplňte nám kontakt na sebe a domluvme si nezávaznou konzultaci. Po odeslání formuláře se vám ozveme hned, jak to bude možné.