O zákroku

Easy Midface Lift

Lifting středního obličeje

Easy Midface Lift se věnuje střední části obličeje, tedy oblasti pod víčky a kolem lícních kostí. Tyto partie plynutím času ochabují a ztrácí objem, a obličej tak působí starším a unavenějším dojmem. Easy Midface Lift dodává plnost oblasti očí a tváří, proto je velmi oblíbeným řešením u zákazníků a zákaznic, kteří chtějí svému obličeji vrátit mladý a svěží vzhled.

Profesionální přístup

Na naší klinice používáme pouze nejmodernější technologie a nejkvalitnější materiály. Klademe důraz na profesionalitu provázanou s individuálním přístupem, abychom zajistili tu nejlepší péči a bezpečné zázemí každému pacientovi.

Bezbolestný zákrok

Částečný lifting obličeje provádíme za pomoci místního znecitlivění, díky kterému neucítíte žádnou bolest. Celý zákrok trvá asi 1–2 hodiny a po jeho skončení aplikujeme na obličej elastický obvaz. Poté můžete s doprovodem opustit kliniku a věnovat se domácímu klidovému režimu.

Pokyny před operací

01.

Nahlaste plastickému lékaři případné alergie a užívání všech léků i doplňkových přípravků. Minimálně 1 měsíc před operací neužívejte léky, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

02.

Před zákrokem nekuřte. V den operace můžete dle zvyklostí jíst i pít. Nejpozději však 1 hodinu před zákrokem.

03.

Dostavte se prosím na zákrok bez líčidel, umělých řas a šperků, mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení. Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv (pro snadné obléknutí a obutí se po zákroku).

04.

Po zákroku si zajistěte odvoz a cca 5–10 dní volna pro klidnou a efektivní rekonvalescenci. 6 týdnů po zákroku nekuřte, kouření velmi zpomaluje a komplikuje hojení ran. Na první 3 dny si zajistěte kašovitou stravu (jogurty, polévky, kaše).

Kompletní pokyny před operací

Stáhnout kompletní pokyny před operací

Období po zákroku

Zotavení po částečném liftingu obličeje trvá obvykle 10 –14 dní. Je třeba dodržovat klidový režim po dobu jednoho týdne, poté je možné vrátit se zpět k běžným činnostem. Zcela běžným průvodním jevem rekonvalescence jsou otoky a modřiny – doporučujeme přikládat na ně studené obklady. Sport a podobné zátěžové aktivity je možné obnovit zhruba po 2 týdnech od zákroku.

Nezávazná konzultace

Vyplňte nám kontakt na sebe a domluvme si nezávaznou konzultaci. Po odeslání formuláře se vám ozveme hned, jak to bude možné.