O zákroku

Endolift

Laserový lifting

Endolift je nová inovativní technologie, která pomocí optického vlákna modeluje povrchové i hluboké vrstvy kůže a aktivuje produkci kolagenu. Díky tomu můžete pozorovat účinek, který se v čase zvyšuje. Velkou výhodou tohoto zákroku je miniinvazivní postup a výrazně kratší doba rekonvalescence. Je tak skvělou alternativou k chirurgickým výkonům.

Pro koho je vhodný

Endolift je vhodný pro všechny, které trápí povolená a povislá kůže nebo nahromaděný tuk, a to v nejen v obličeji a jeho jednotlivých částech nebo na krku, ale i v dalších oblastech těla jako břicho, kolena, vnitřní stehna nebo kotníky.

Jak zákrok probíhá

Samotný výkon trvá 1–3 hodiny, podle rozsahu. Neucítíte při něm žádnou bolest, a to díky místnímu znecitlivění. Postup spočívá v zavedení vlákna do kůže a podkoží, kde se věnuje remodelaci a případně tukovým depozitům. Po skončení vám dopřejeme klid a pohodlí pro odpočinek. Poté vás s doprovodem propustíme do domácí péče. Těšit se můžete na vypnutou kůži, a to s efektem, který je viditelný po 3–6 měsících. Proces ovšem pokračuje dál díky dlouhodobé stimulaci produkce kolagenu, elastinu a fibroplastů. Výsledek se tak stává zřetelnějším po 6–12 měsících.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky.

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete trochu klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

Využíváme na maximum nejmodernější postupy a technologie, díky kterým našim zákazníkům a zákaznicím zajišťujeme tu nejlepší péči.

Klienti a klientky u nás oceňují zejména nadstandardní komfort při zákroku i následné péči a také preciznost provedení, která umožňuje předcházet pooperační bolestivosti a poskytuje prostor pro co nejrychlejší hojení.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou, a léků z ibalginové řady (acylpyrin, acylkofin, aspro, alnagon, brufen apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.) či vitamín C.

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací

Období po zákroku

Ihned po zákroku je nutné dodržovat pitný režim a klid. Pro urychlení hojení doporučujeme intenzivní chlazení ošetřované oblasti pomocí gelových sáčků na tkané textilii. Běžnou reakcí jsou otoky a modřiny, obvykle vymizí do 3–5 dnů.

Sportovní aktivity jsou vhodné nejdříve po 2 týdnech. Po tuto dobu doporučujeme vynechat silová cvičení, saunu, solárium a přímé slunce. Kontrola u nás probíhá za 7–14 dní po zákroku, druhá potom za 3–4 měsíce. Pacienti nás mohou v případě jakýchkoliv potíží nebo při potřebě konzultace kdykoliv kontaktovat.