O zákroku

Easy Lip Lift

Lifting horního rtu

Lifting horního rtu je skvělým řešením pro klientky s užším horním rtem a větším prostorem mezi nosem a horním rtem. Tento prostor se zvětšuje vlivem stárnutí a na jeho velikosti se může podílet i genetika. Easy Lip Lift je vyhledávaný také zákaznicemi, které nemají vidět horní zuby při mírném otevření úst nebo při mluvení. Omlazení vzhledu a elegantní tvarování horního rtu je okamžitě viditelný výsledek s dlouhodobým efektem. Další výhodou je krátká doba rekonvalescence.

Profesionální přístup

K provedení liftingu horního rtu používáme nejmodernější technologie a postupy, které propojujeme s dlouholetou praxí z České republiky i zahraničí. Můžete se proto spolehnout na maximálně šetrný zákrok, špičkovou péči a profesionální přístup odpovídající individuálním potřebám. Vyslechneme si vaše přání a důkladně zvážíme, jaký konkrétní postup pro vás bude nejlepší.

Bezbolestný zákrok

Lifting horního rtu provádíme vždy v lokálním znecitlivění, díky kterému neucítíte žádnou bolest.Trvá nejčastěji 40–60 minut. Plastický chirurg šetrně upraví horní ret v souladu s výsledkem konzultace a jizvy skryje v linii nosních dírek. Zákrok je ambulantní, po jeho skončení můžete opustit kliniku. Doprovod doporučujeme, není však nezbytně nutný.

Pokyny před operací

01.

Nahlaste plastickému lékaři případné alergie a užívání všech lék i doplňkových přípravků. Minimálně 1 měsíc před operací neužívejte léky, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

02.

Před zákrokem nekuřte. V den operace můžete dle zvyklostí jíst i pít. Nejpozději však 1 hodinu před zákrokem.

03.

Dostavte se prosím na zákrok bez líčidel, umělých řas a šperků, mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení. Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv (pro snadné obléknutí a obutí se po zákroku).

04.

Po zákroku si zajistěte odvoz. 6 týdnů po zákroku nekuřte, kouření velmi zpomaluje a komplikuje hojení ran.

Kompletní pokyny před operací

Stáhnout kompletní pokyny před operací

Období po zákroku

Běžným průvodním jevem jsou mírné otoky a modřiny, které ustupují zpravidla do 7–10 dnů. Stehy odstraňujeme dle konzultace s lékařem 5.–7. den. Po zákroku je třeba dodržet týden klidového režimu. V tomto týdnu doporučujeme opatrně chladit otoky, čištění zubů provádět velmi jemně, nenanášet na upravovaná místa makeup, konzumovat spíše kašovitou stravu a vyhnout se kořeněným pokrmům. Zhruba po 10 dnech se začne obnovovat hybnost a mimika rtů. Oblast horního rtu může i potom být citlivější, během několika týdnů se však citlivost vrací do normálního stavu.

Nezávazná konzultace

Vyplňte nám kontakt na sebe a domluvme si nezávaznou konzultaci. Po odeslání formuláře se vám ozveme hned, jak to bude možné.