O zákroku

Easy Lip Lift

Lifting horního rtu

Easy Lip Lift elegantně tvaruje horní ret a zmenšuje prostor mezi horním rtem a nosem. Ten se přirozeně zvětšuje vlivem stárnutí a na jeho velikosti se může podílet i genetika. Vedle žádoucího tvarování horního rtu je okamžitě viditelným výsledkem s dlouhodobým efektem i omlazení vzhledu celého obličeje. Další výhodou je krátká doba rekonvalescence.

Pro koho je vhodný

Lifting horního rtu je skvělým řešením pro klientky s užším horním rtem a větším prostorem mezi nosem a horním rtem. Je vyhledávaný také zákaznicemi, které nemají vidět horní zuby při mírném otevření úst nebo při mluvení.

Jak zákrok probíhá

Easy Lip Lift provádíme vždy v lokálním znecitlivění, díky kterému neucítíte žádnou bolest. Trvá nejčastěji 40–60 minut. Plastický chirurg šetrně upraví horní ret v souladu s výsledkem konzultace a jizvy skryje v linii nosních dírek. Zákrok je ambulantní, po jeho skončení můžete opustit kliniku. Doprovod doporučujeme, není však nezbytně nutný.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky.

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

K provedení liftingu horního rtu používáme nejmodernější technologie a postupy, které propojujeme s dlouholetou praxí z České republiky i zahraničí. Můžete se proto spolehnout na maximálně šetrný zákrok, špičkovou péči a profesionální přístup odpovídající individuálním potřebám. Vyslechneme si vaše přání a důkladně zvážíme, jaký konkrétní postup pro vás bude nejlepší.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací

Období po zákroku

Běžným průvodním jevem jsou mírné otoky a modřiny, které ustupují zpravidla do 7–10 dnů. Stehy odstraňujeme dle konzultace s lékařem 5.–7. den. Po zákroku je třeba dodržet týden klidového režimu. V tomto týdnu doporučujeme opatrně chladit otoky, čištění zubů provádět velmi jemně, nenanášet na upravovaná místa makeup, konzumovat spíše kašovitou stravu a vyhnout se kořeněným pokrmům. Zhruba po 10 dnech se začne obnovovat hybnost a mimika rtů. Oblast horního rtu může i potom být citlivější, během několika týdnů se však citlivost vrací do normálního stavu.

Spokojení klienti