O zákroku

Easy Lip Lift

Lifting horního rtu

Easy Lip Lift elegantně tvaruje horní ret a zmenšuje prostor mezi horním rtem a nosem. Ten se přirozeně zvětšuje vlivem stárnutí a na jeho velikosti se může podílet i genetika. Vedle žádoucího tvarování horního rtu je okamžitě viditelným výsledkem s dlouhodobým efektem i omlazení vzhledu celého obličeje. Další výhodou je krátká doba rekonvalescence.

Pro koho je vhodný

Lifting horního rtu je skvělým řešením pro klientky s užším horním rtem a větším prostorem mezi nosem a horním rtem. Je vyhledávaný také zákaznicemi, které nemají vidět horní zuby při mírném otevření úst nebo při mluvení.

Jak zákrok probíhá

Easy Lip Lift provádíme vždy v lokálním znecitlivění, díky kterému neucítíte žádnou bolest. Trvá nejčastěji 40–60 minut. Plastický chirurg šetrně upraví horní ret v souladu s výsledkem konzultace a jizvy skryje v linii nosních dírek. Zákrok je ambulantní, po jeho skončení můžete opustit kliniku. Doprovod doporučujeme, není však nezbytně nutný.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky.

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

K provedení liftingu horního rtu používáme nejmodernější technologie a postupy, které propojujeme s dlouholetou praxí z České republiky i zahraničí. Můžete se proto spolehnout na maximálně šetrný zákrok, špičkovou péči a profesionální přístup odpovídající individuálním potřebám. Vyslechneme si vaše přání a důkladně zvážíme, jaký konkrétní postup pro vás bude nejlepší.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací
Stáhnout kompletní pokyny před operací

Období po zákroku

Běžným průvodním jevem jsou mírné otoky a modřiny, které ustupují zpravidla do 7–10 dnů. Stehy odstraňujeme dle konzultace s lékařem 5.–7. den. Po zákroku je třeba dodržet týden klidového režimu. V tomto týdnu doporučujeme opatrně chladit otoky, čištění zubů provádět velmi jemně, nenanášet na upravovaná místa makeup, konzumovat spíše kašovitou stravu a vyhnout se kořeněným pokrmům. Zhruba po 10 dnech se začne obnovovat hybnost a mimika rtů. Oblast horního rtu může i potom být citlivější, během několika týdnů se však citlivost vrací do normálního stavu.

Spokojení klienti