O zákroku

Liposukce

Odsátí tuku

Správně provedená liposukce je v dnešní době velmi efektivním a komfortním prostředkem, jak tvarovat postavu do vysněné podoby. Zvýšené ukládání tuků v některých partiích často odolává sportovním aktivitám, vhodné životosprávě i váhovým úbytkům. Nová metoda VaserLipo je nejúčinnější a nejšetrnější metodou na světě. Využívá moderní ultrazvukové technologie a je ideálním zákrokem pro všechny, kteří se chtějí zbavit nepříjemných tukových polštářů a získat žádané a symetrické křivky. VaserLipo ničí tukové buňky, ale nepoškozuje okolní tkáně. Využívá se pro zeštíhlení břicha, boků, vnitřních i vnějších stehen, zad, paží, venušina pahorku, brady nebo kolenou. Vzhledem k tomu, že metoda VaserLipo dokáže pracovat i s tužší tukovou tkání, našimi klienty jsou také muži (pomocí této metody řešíme i oblast prsou). Tato vysoce bezpečná metoda zeštíhlí odsáté partie až o dvě velikosti, umožňuje totiž odsát větší množství tuku. Navíc působí na pokožku v místě odsátí tak, že je pevnější a vypnutější.

Profesionální přístup

Pečlivě si vyslechneme vaše přání, důkladně zvážíme možnosti a společně vybereme to nejlepší řešení. Můžete se spolehnout na naprostou diskrétnost, mnohaleté zkušenosti a špičkové postupy.

Bezbolestný zákrok

Liposukci metodou VaserLipo provádíme šetrně za použití nejmodernějších ultrazvukových technologií. Díky místnímu znecitlivění neucítíte žádnou bolest. Celkové délka zákroku se odvíjí od charakteru a velikosti odsávaných partií, většinou jde o 2–3 hodiny. Působením ultrazvuku dochází k rozrušení podkožní tukové tkáně, která se následně velmi snadno a rovnoměrně odsaje, a to tenčími kanylami než u běžné liposukce. Po skončení aplikujeme na daná místa stahovací prádlo, dopřejeme vám čas a klid na odpočinek a poté vás s doprovodem propustíme do domácí péče.

Pokyny před operací

01.

Minimálně 1 měsíc před zákrokem neužívejte léky, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Tyto preparáty způsobují zvýšenou krvácivost, a znemožňují tak zahájení zákroku. Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

02.

Před zákrokem je nezbytné být zcela zdravý/á. Pokud se necítíte dobře, raději společně vybereme jiný termín.

03.

24 hodin před zákrokem nekuřte, nepijte alkohol a vyhněte se drogám.

04.

Snídat můžete dle zvyklostí, 2 hodiny před zákrokem se můžete střídmě najíst a napít.

05.

Po zákroku si prosím zařiďte 7 dní volna, během kterých si dopřejete klidnou a efektivní rekonvalescenci.

06.

Pokud užíváte nějaké léky, vždy se poraďte jak s ošetřujícím, tak i s plastickým lékařem.

Kompletní pokyny před operací

Stáhnout kompletní pokyny před operací

Období po zákroku

Ultrazvuková liposukce VaserLipo zajišťuje kratší dobu hojení i rekonvalescence než běžná liposukce, způsobuje také méně modřin a otoků. Po zákroku je vhodné strávit prvních 7 dní na lůžku a vstávat pouze v rámci nezbytných úkonů (toaleta, jídlo). Po dobu jednoho měsíce je třeba nosit elastický návlek a sundávat ho pouze na co nejkratší dobu osobní hygieny. Kontroly probíhají na základě domluvy s lékařem, poslední zhruba 3 měsíce po zákroku.

Nezávazná konzultace

Vyplňte nám kontakt na sebe a domluvme si nezávaznou konzultaci. Po odeslání formuláře se vám ozveme hned, jak to bude možné.