O zákroku

Liposukce

Odsátí tuku

Správně provedená liposukce je v dnešní době velmi efektivním a komfortním prostředkem, jak tvarovat postavu do vysněné podoby. Zvýšené ukládání tuků v některých partiích často odolává sportovním aktivitám, vhodné životosprávě i váhovým úbytkům. Využívá se pro zeštíhlení břicha, boků, vnitřních i vnějších stehen, zad, paží, venušina pahorku, brady nebo kolenou.

Profesionální přístup

Pečlivě si vyslechneme vaše přání, důkladně zvážíme možnosti a společně vybereme to nejlepší řešení. Můžete se spolehnout na naprostou diskrétnost, mnohaleté zkušenosti a špičkové postupy.

Bezbolestný zákrok

Liposukci provádíme šetrně za použití nejmodernějších technologií. Díky místnímu znecitlivění neucítíte žádnou bolest. Celkové délka zákroku se odvíjí od charakteru a velikosti odsávaných partií, většinou jde o 2–3 hodiny. Po skončení aplikujeme na daná místa stahovací prádlo, dopřejeme vám čas a klid na odpočinek a poté vás s doprovodem propustíme do domácí péče.

Pokyny před operací

01.

Nahlaste plastickému lékaři případné alergie a užívání všech léků i doplňkových přípravků. Minimálně 1 měsíc před operací neužívejte léky, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

02.

Před zákrokem nekuřte. V den operace můžete dle zvyklostí jíst i pít. Nejpozději však 1 hodinu před zákrokem.

03.

Dostavte se prosím na zákrok bez líčidel a šperků, mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení. Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv (pro snadné obléknutí a obutí se po zákroku). Připravte si teplejší oblečení, bude vám pocitově zima.

04.

Po zákroku si zajistěte odvoz a cca 5 dní volna pro klidnou a efektivní rekonvalescenci. 6 týdnů po zákroku nekuřte, kouření velmi zpomaluje a komplikuje hojení ran.

Období po zákroku

Po zákroku je vhodné strávit první 3 dny na lůžku a vstávat pouze v rámci nezbytných úkonů (toaleta, jídlo). Po dobu jednoho měsíce je třeba nosit elastický návlek a sundávat ho pouze na co nejkratší dobu osobní hygieny. Kontroly probíhají na základě domluvy s lékařem, poslední zhruba 3 měsíce po zákroku.

Nezávazná konzultace

Vyplňte nám kontakt na sebe a domluvme si nezávaznou konzultaci. Po odeslání formuláře se vám ozveme hned, jak to bude možné.