O zákroku

Easy Lift

Lifting obličeje

S přibývajícím věkem ztrácí tkáně vlivem přirozených procesů pružnost. Šetrný a účinný lifting obličeje Easy Lift, který provádíme na naší klinice za pomoci nejmodernějších postupů, vyhlazuje vrásky a navrací obličeji jasnější kontury.

Pro koho je vhodný

Lifting obličeje je vhodný pro všechny, kdo touží po zmírnění známek stárnutí, omlazení a zkrášlení obličeje a obnovení zdravého sebevědomí.

Jak zákrok probíhá

Samotný výkon trvá asi 2,5-3 hodiny. Neucítíte žádnou bolest, a to díky místnímu znecitlivění. Po skončení vám na operované plochy aplikujeme kompresivní obvaz a dopřejeme vám klid a pohodlí pro odpočinek. Poté vás propustíme do domácí péče.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky.

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

Naši zákazníci oceňují možnost opřít se o naprosto profesionální přístup, moderní technologie a mnohaleté zkušenosti z tuzemské i zahraniční praxe, a to jak při zákroku, tak při následné péči. Zajišťujeme jim ve všech fázích špičkové zázemí, maximálně komfortní prostředí a zkušený zdravotnický personál, který je neustále k dispozici s úsměvem na rtech.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací

Období po zákroku

Ideální je počítat předem s tím, že v první fázi rekonvalescence budete potřebovat maximální klid, a to po dobu 10 dnů.

Co se týče zotavování, jde o poměrně individuální záležitost, hojení zpomaluje například vyšší věk. Nicméně se můžete těšit na to, že zhruba za 3–6 týdnů od zákroku bude váš obličej zcela funkční a vy se budete naplno smát i mračit.

Pokud vše probíhá bez komplikací, 21. den po zákroku odstraňujeme stehy. 3. den po zákroku obvykle sejmeme obvaz a vy už budete mít možnost umýt si vlasy. Často se stává, že po sundání obvazu dojde k jednorázové ztrátě vlasů, které se nashromáždily pod ním, stačí je odstranit v rámci běžného vyčesávání. Poté se už pohybujete volně, bez jakéhokoliv obvazu. Otoky v obličeji jsou běžným průvodním jevem a někdy mohou být spojeny i s krevními podlitinami. Ústup otoků a vstřebání podlitin je velmi individuální (většinou nepřesahuje 2–3 týdny).

V období alespoň jednoho měsíce po zákroku nedoporučujeme barvení vlasů, masáže obličeje a vystavování se slunečnímu záření.

Úplné dohojení a dozrání jizev nastává přibližně za 6 měsíců po zákroku. Easy Lift je možné podle potřeby po několika letech provést znovu.

Spokojení klienti