O zákroku

Easy Lift

Lifting obličeje

Operace obličeje, která našim klientům a klientkám dodává mladší a krásnější vzhled, obnovuje zdravé sebevědomí a otevírá nové životní kapitoly. Rádi jim pomáháme cítit se opět příjemně, hýčkat své nové já a radovat se ze života.

Profesionální přístup

Naši zákazníci oceňují možnost opřít se o naprosto profesionální přístup, moderní technologie a mnohaleté zkušenosti z tuzemské i zahraniční praxe, a to jak při zákroku, tak při následné péči. Zajišťujeme jim ve všech fázích špičkové zázemí, maximálně komfortní prostředí a zkušený zdravotnický personál, který je neustále k dispozici s úsměvem na rtech.

Bezbolestný zákrok

Samotný výkon trvá asi 2,5 - 3 hodiny. Neucítíte žádnou bolest, a to díky místnímu znecitlivění. Po skončení vám na operované plochy aplikujeme kompresivní obvaz a dopřejeme vám klid a pohodlí pro odpočinek. Poté vás propustíme do domácí péče.

Ideální je počítat předem s tím, že v první fázi rekonvalescence budete potřebovat maximální klid, a to po dobu 10 dnů.

Co se týče zotavování, jde o poměrně individuální záležitost, hojení zpomaluje například vyšší věk. Nicméně se můžete těšit na to, že zhruba za 3–6 týdnů od zákroku bude vaše váš obličej zcela funkční a vy se budete naplno smát i mračit.

Úplné dohojení a dozrání jizev nastává přibližně za 6 měsíců od zákroku. Easy Lift je možné podle potřeby po několika letech provést znovu.

Pokyny před operací

01.

Nahlaste plastickému lékaři případné alergie a užívání všech léků i doplňkových přípravků. Minimálně 1 měsíc před operací neužívejte léky, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

02.

Před zákrokem nekuřte. V den operace můžete dle zvyklostí jíst i pít. Nejpozději však 1 hodinu před zákrokem.

03.

Dostavte se prosím na zákrok bez líčidel, umělých řas a šperků, mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení. Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv (pro snadné obléknutí a obutí se po zákroku).

04.

Po zákroku si zajistěte odvoz a cca 7–10 dní volna pro klidnou a efektivní rekonvalescenci. 6 týdnů po zákroku nekuřte, kouření velmi zpomaluje a komplikuje hojení ran. Na první 3 dny si zajistěte kašovitou stravu (jogurty, polévky, kaše).

Kompletní pokyny před operací

Stáhnout kompletní pokyny před operací

Období po zákroku

Rychlost hojení operovaných ploch je velmi individuální. Pokud vše probíhá bez komplikací, 21. den po zákroku odstraňujeme stehy. 3. den po zákroku obvykle sejmeme obvaz a vy už budete mít možnost umýt si vlasy. Často se stává, že po sundání obvazu dojde k jednorázové ztrátě vlasů, které se nashromáždily pod ním, stačí je odstranit v rámci běžného vyčesávání. Poté se už pohybujete volně, bez jakéhokoliv obvazu. Otoky v obličeji jsou běžným průvodním jevem a někdy mohou být spojeny i s krevními podlitinami. Ústup otoků a vstřebání podlitin je velmi individuální (většinou nepřesahuje 2–3 týdny).

V období alespoň jednoho měsíce po zákroku nedoporučujeme barvení vlasů, masáže obličeje a vystavování se slunečnímu záření.

Nezávazná konzultace

Vyplňte nám kontakt na sebe a domluvme si nezávaznou konzultaci. Po odeslání formuláře se vám ozveme hned, jak to bude možné.