O zákroku

Easy Lift

Lifting obličeje

Operace obličeje, která našim klientům a klientkám dodává mladší a krásnější vzhled, obnovuje zdravé sebevědomí a otevírá nové životní kapitoly. Rádi jim pomáháme cítit se opět příjemně, hýčkat své nové já a radovat se ze života.

Profesionální přístup

Naši zákazníci oceňují možnost opřít se o naprosto profesionální přístup, moderní technologie a mnohaleté zkušenosti z tuzemské i zahraniční praxe, a to jak při zákroku, tak při následné péči. Zajišťujeme jim ve všech fázích špičkové zázemí, maximálně komfortní prostředí a zkušený zdravotnický personál, který je neustále k dispozici s úsměvem na rtech.

Bezbolestný zákrok

Samotný výkon trvá asi 2,5 - 3 hodiny. Neucítíte žádnou bolest, a to díky místnímu znecitlivění. Pro větší komfort při zákroku provádíme na přání nitrožilní anestezii. Po skončení vám na operované plochy aplikujeme kompresivní obvaz a dopřejeme vám klid a pohodlí pro odpočinek. Poté vás propustíme do domácí péče.

Poté vás propustíme do domácí péče. Ideální je počítat předem s tím, že v první fázi rekonvalescence budete potřebovat maximální klid, a to po dobu 10 dnů.

Co se týče zotavování, jde o poměrně individuální záležitost, hojení zpomaluje například vyšší věk. Nicméně se můžete těšit na to, že zhruba za 3–6 týdnů od zákroku bude vaše váš obličej zcela funkční a vy se budete naplno smát i mračit.

Úplné dohojení a dozrání jizev nastává přibližně za 6 měsíců od zákroku. Easy Lift je možné podle potřeby po několika letech provést znovu.

Pokyny před operací

01.

Minimálně 1 měsíc před operací neužívejte pravidělně léky, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Tyto preparáty způsobují zvýšenou krvácivost, a znemožňují tak zahájení operace. Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

02.

Před zákrokem je nezbytné být zcela zdravý/á. Pokud se necítíte dobře, raději společně vybereme jiný termín.

03.

24 hodin před zákrokem nekuřte, nepijte alkohol a vyhněte se drogám.

04.

Dostavte se prosím na zákrok bez líčidel a také bez jakýchkoliv šperků v oblasti obličeje a dekoltu (řetízky, náušnice, obličejový piercing), mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení!

05.

Snídat můžete dle zvyklostí. 2 hodiny před zákrokem se můžete střídmě najíst a napít.

06.

Po zákroku si prosím zařiďte 14 dní volna a dopřejte si klidnou a efektivní rekonvalescenci.

07.

Pokud užíváte nějaké léky, vždy se poraďte jak s ošetřujícím, tak i s plastickým lékařem.

Období po zákroku

Rychlost hojení operovaných ploch je velmi individuální. Pokud vše probíhá bez komplikací, 21. den po zákroku odstraňujeme stehy. 3. den po zákroku obvykle sejmeme obvaz a vy už budete mít možnost umýt si vlasy. Často se stává, že po sundání obvazu dojde k jednorázové ztrátě vlasů, které se nashromáždily pod ním, stačí je odstranit v rámci běžného vyčesávání. Poté se už pohybujete volně, bez jakéhokoliv obvazu. Otoky v obličeji jsou běžným průvodním jevem a někdy mohou být spojeny i s krevními podlitinami. Ústup otoků a vstřebání podlitin je velmi individuální (většinou nepřesahuje 2–3 týdny).

V období alespoň jednoho měsíce po zákroku nedoporučujeme barvení vlasů, masáže obličeje a vystavování se slunečnímu záření.

Nezávazná konzultace

Vyplňte nám kontakt na sebe a domluvme si nezávaznou konzultaci. Po odeslání formuláře se vám ozveme hned, jak to bude možné.