O zákroku

Estetická gynekologie intimních partií

Plastika stydkých pysků

Estetická gynekologie intimních partií upravuje velikost stydkých pysků, které mohou vlivem různých faktorů nežádoucím způsobem měnit tvar nebo velikost, někdy i asymetricky. Vedle estetických potíží nastupují také funkční problémy, například s odíráním při chůzi nebo sportu.

Pro koho je vhodná

Profesionálně a jemně provedená labioplastika pomáhá všem ženám, které se chtějí zbavit komplexů, vyřešit citlivý problém a získat zpět příjemný pocit a přitažlivé tvary intimních partií.

Jak zákrok probíhá

Šetrnou labioplastiku provádíme v lokální anestezii a trvá obvykle 20 až 40 minut. Ránu uzavíráme komfortními samovstřebatelnými stehy, jizva je téměř neznatelná. Po skončení na místo přiložíme absorpční obvaz, dopřejeme vám čas a klid na odpočinek a poté vás s doprovodem propustíme do domácí péče.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky.

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

Naše klientky oceňují přísnou diskrétnost, se kterou k jejich požadavkům přistupujeme. Nebojí se svěřit a vždy se cítí v naprostém bezpečí. Používáme nejmodernější technologie a postupy, abychom zajistili špičkovou péči i radost z výsledku.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací

Období po zákroku

Sedmý den po zákroku provedeme kontrolu a vyjmeme šetrně stehy. Zhruba týden je nutné dodržovat zvýšenou hygienu – sprchování třikrát denně a také po každé toaletě. Následně provést vždy dezinfekci ran roztokem Betadine. Vzhledem k otoku po zákroku doporučujeme přikládat studené obklady a dodržovat klidový režim zejména 3 až 4 dny po zákroku. Při nekomplikovaném průběhu se pacientka může vrátit do běžného režimu po 5 až 7 dnech. Plná fyzická zátěž (včetně sportu a pohlavního styku) je možná asi po 2 až 3 týdnech (dle rozsahu zákroku a stavu hojení).