O zákroku

Estetická gynekologie intimních partií

Plastika stydkých pysků

Estetická gynekologie intimních partií upravuje velikost stydkých pysků, které mohou vlivem různých faktorů nežádoucím způsobem měnit tvar nebo velikost, někdy i asymetricky. Vedle estetických potíží nastupují také funkční problémy, například s odíráním při chůzi nebo sportu.

Pro koho je vhodná

Profesionálně a jemně provedená labioplastika pomáhá všem ženám, které se chtějí zbavit komplexů, vyřešit citlivý problém a získat zpět příjemný pocit a přitažlivé tvary intimních partií.

Jak zákrok probíhá

Šetrnou labioplastiku provádíme v lokální anestezii a trvá obvykle 20 až 40 minut. Ránu uzavíráme komfortními samovstřebatelnými stehy, jizva je téměř neznatelná. Po skončení na místo přiložíme absorpční obvaz, dopřejeme vám čas a klid na odpočinek a poté vás s doprovodem propustíme do domácí péče.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky.

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

Naše klientky oceňují přísnou diskrétnost, se kterou k jejich požadavkům přistupujeme. Nebojí se svěřit a vždy se cítí v naprostém bezpečí. Používáme nejmodernější technologie a postupy, abychom zajistili špičkovou péči i radost z výsledku.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací
Stáhnout kompletní pokyny před operací

Období po zákroku

Sedmý den po zákroku provedeme kontrolu a vyjmeme šetrně stehy. Zhruba týden je nutné dodržovat zvýšenou hygienu – sprchování třikrát denně a také po každé toaletě. Následně provést vždy dezinfekci ran roztokem Betadine. Vzhledem k otoku po zákroku doporučujeme přikládat studené obklady a dodržovat klidový režim zejména 3 až 4 dny po zákroku. Při nekomplikovaném průběhu se pacientka může vrátit do běžného režimu po 5 až 7 dnech. Plná fyzická zátěž (včetně sportu a pohlavního styku) je možná asi po 2 až 3 týdnech (dle rozsahu zákroku a stavu hojení).