O zákroku

Botox a kys. hyaluronová

Odstranění vrásek

Botulotoxin vyhlazuje vodorovné vrásky na čele a mezi obočím, vějířky kolem očí a také kolem spadlých ústních koutků. Botulotoxinem je také možné omezovat nadměrné pocení v oblastech jako dlaně, chodidla a podpaží.
Kyselina hyaluronová, to je jednoduše poctivá dávka hloubkové hydratace s okamžitým efektem: dává pokožce mladistvý vzhled, vyživuje ji, zabraňuje její ochablosti a vyplňuje vrásky zevnitř. Obě účinné látky jsou vyhledávané zejména pro šetrnost spojenou s dlouhotrvajícím efektem.

Pro koho je vhodné

Aplikace kyseliny hyaluronové a botulotoxinu je ideálním řešením pro mladší zákaznice a pro klientky, u kterých není vhodné provádět chirurgický zákrok (důvodem může být špatná hojivost kůže, málo vlasů, a tím pádem viditelnější jizvy apod.). Spolehnout se můžete na špičkové produkty renomovaných výrobců. Rádi si vyslechneme vaše přání, vše s vámi v klidu probereme a společně najdeme tu nejlepší cestu.

Jak zákrok probíhá

Aplikace botulotoxinu a kyseliny hyaluronové probíhá pomocí tenkých jehliček a nevyžaduje znecitlivění. Celé ošetření nezabere víc než asi 10 minut.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

Pokud se s vyhlazením vrásek svěříte do našich rukou, můžete se spolehnout na špičkové produkty renomovaných výrobců. Rádi si vyslechneme vaše přání, vše s vámi v klidu probereme a společně najdeme tu nejlepší cestu.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací

Období po zákroku

Po aplikaci účinné látky se pokuste alespoň 4 hodiny nepředklánět a také si nelehat, aby nedošlo k jejímu přemístění. Je vhodné 12 hodin ošetřená místa neškrábat, 24 hodin necvičit a vynechat saunu. Po dobu 7 dní se raději vyhněte masážím, kosmetice a soláriu. Na rozvinutí účinku se můžete těšit zhruba 5.–14. den po aplikaci. Efekt první aplikace přetrvá obvykle tři měsíce, při opakovaném podání půl roku a následně 9–12 měsíců. Aplikace proti pocení je účinná obvykle 6 a více měsíců. Rekonvalescence po aplikaci vyhlazujících látek je minimální, návrat do běžného denního režimu je možný ihned.