O zákroku

Easy Lift

Lifting obličeje

S přibývajícím věkem ztrácí tkáně vlivem přirozených procesů pružnost. Šetrný a účinný lifting obličeje Easy Lift, který provádíme na naší klinice za pomoci nejmodernějších postupů, vyhlazuje vrásky a navrací obličeji jasnější kontury.

Pro koho je vhodný

Lifting obličeje je vhodný pro všechny, kdo touží po zmírnění známek stárnutí, omlazení a zkrášlení obličeje a obnovení zdravého sebevědomí.

Jak zákrok probíhá

Samotný výkon trvá asi 2,5-3 hodiny. Neucítíte žádnou bolest, a to díky místnímu znecitlivění. Po skončení vám na operované plochy aplikujeme kompresivní obvaz a dopřejeme vám klid a pohodlí pro odpočinek. Poté vás propustíme do domácí péče.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky.

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

Naši zákazníci oceňují možnost opřít se o naprosto profesionální přístup, moderní technologie a mnohaleté zkušenosti z tuzemské i zahraniční praxe, a to jak při zákroku, tak při následné péči. Zajišťujeme jim ve všech fázích špičkové zázemí, maximálně komfortní prostředí a zkušený zdravotnický personál, který je neustále k dispozici s úsměvem na rtech.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací
Stáhnout kompletní pokyny před operací

Období po zákroku

Ideální je počítat předem s tím, že v první fázi rekonvalescence budete potřebovat maximální klid, a to po dobu 10 dnů.

Co se týče zotavování, jde o poměrně individuální záležitost, hojení zpomaluje například vyšší věk. Nicméně se můžete těšit na to, že zhruba za 3–6 týdnů od zákroku bude váš obličej zcela funkční a vy se budete naplno smát i mračit.

Pokud vše probíhá bez komplikací, 21. den po zákroku odstraňujeme stehy. 3. den po zákroku obvykle sejmeme obvaz a vy už budete mít možnost umýt si vlasy. Často se stává, že po sundání obvazu dojde k jednorázové ztrátě vlasů, které se nashromáždily pod ním, stačí je odstranit v rámci běžného vyčesávání. Poté se už pohybujete volně, bez jakéhokoliv obvazu. Otoky v obličeji jsou běžným průvodním jevem a někdy mohou být spojeny i s krevními podlitinami. Ústup otoků a vstřebání podlitin je velmi individuální (většinou nepřesahuje 2–3 týdny).

V období alespoň jednoho měsíce po zákroku nedoporučujeme barvení vlasů, masáže obličeje a vystavování se slunečnímu záření.

Úplné dohojení a dozrání jizev nastává přibližně za 6 měsíců po zákroku. Easy Lift je možné podle potřeby po několika letech provést znovu.

Spokojení klienti