O zákroku

Liposukce

Odsátí tuku

Správně provedená liposukce je v dnešní době velmi efektivním a komfortním prostředkem, jak tvarovat postavu do vysněné podoby. Zvýšené ukládání tuků v některých partiích často odolává sportovním aktivitám, vhodné životosprávě i váhovým úbytkům. Využívá se pro zeštíhlení břicha, boků, vnitřních i vnějších stehen, zad, paží, venušina pahorku, brady nebo kolenou.

Pro koho je vhodné

Odsátí tuku je vhodné pro všechny, kdo touží po vytvarování postavy i v těch nejodolnějších oblastech pomocí bezbolestného a šetrného zákroku.

Jak zákrok probíhá

Liposukci provádíme šetrně za použití nejmodernějších technologií. Díky místnímu znecitlivění neucítíte žádnou bolest. Celkové délka zákroku se odvíjí od charakteru a velikosti odsávaných partií, většinou jde o 2–3 hodiny. Po skončení aplikujeme na daná místa stahovací prádlo, dopřejeme vám čas a klid na odpočinek a poté vás s doprovodem propustíme do domácí péče.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky.

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

Pečlivě si vyslechneme vaše přání, důkladně zvážíme možnosti a společně vybereme to nejlepší řešení. Můžete se spolehnout na naprostou diskrétnost, mnohaleté zkušenosti a špičkové postupy.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací
Stáhnout kompletní pokyny před operací

Období po zákroku

Po zákroku je vhodné strávit první 3 dny na lůžku a vstávat pouze v rámci nezbytných úkonů (toaleta, jídlo). Po dobu dvou měsíců je třeba nosit elastický návlek a sundávat ho pouze na co nejkratší dobu osobní hygieny. Kontroly probíhají na základě domluvy s lékařem, poslední zhruba 3 měsíce po zákroku.