O zákroku

Liposukce

Odsátí tuku

Správně provedená liposukce je v dnešní době velmi efektivním a komfortním prostředkem, jak tvarovat postavu do vysněné podoby. Zvýšené ukládání tuků v některých partiích často odolává sportovním aktivitám, vhodné životosprávě i váhovým úbytkům. Využívá se pro zeštíhlení břicha, boků, vnitřních i vnějších stehen, zad, paží, venušina pahorku, brady nebo kolenou.

Pro koho je vhodné

Odsátí tuku je vhodné pro všechny, kdo touží po vytvarování postavy i v těch nejodolnějších oblastech pomocí bezbolestného a šetrného zákroku.

Jak zákrok probíhá

Liposukci provádíme šetrně za použití nejmodernějších technologií. Díky místnímu znecitlivění neucítíte žádnou bolest. Celkové délka zákroku se odvíjí od charakteru a velikosti odsávaných partií, většinou jde o 2–3 hodiny. Po skončení aplikujeme na daná místa stahovací prádlo, dopřejeme vám čas a klid na odpočinek a poté vás s doprovodem propustíme do domácí péče.

Nezávazná konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, zodpovíme vaše případné dotazy a domluvíme termín schůzky.

Od konzultace po nové já

  1. Začátkem naší spolupráce je první kontakt. Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, telefon, e-mail nebo se zastavte osobně. Domluvíme se na nezávazné konzultaci.

  2. Při nezávazné konzultaci si vyslechneme vaše přání a představy, pečlivě zhodnotíme současný stav a probereme možnosti a další kroky.

  3. Potom už se můžeme pustit do díla. Jemně, precizně a maximálně šetrně provedeme zákrok a potom vás pustíme do domácí péče.

  4. Na závěr si dopřejete dostatek klidu pro efektivní rekonvalescenci a vaše nové já může začít zářit.

Jak pracujeme

Pečlivě si vyslechneme vaše přání, důkladně zvážíme možnosti a společně vybereme to nejlepší řešení. Můžete se spolehnout na naprostou diskrétnost, mnohaleté zkušenosti a špičkové postupy.

Časté dotazy

Mohu před zákrokem kouřit?

Co se týče kouření, vřele doporučujeme vynechat ho před zákrokem. Omezíme tak pravděpodobnost možných komplikací a můžeme se těšit na ještě lepší výsledek. Rádi s vámi tento bod probereme a vysvětlíme vám podrobně konkrétní důvody.

Mohu před zákrokem jíst a pít?

Zákroky provádíme ambulantně pomocí lokální anestezie. V daný den tedy můžete jíst a pít dle zvyklosti, nejpozději však 1 hodinu předtím, než se do zákroku pustíme.

Mohu přijít na zákrok nalíčená? A umělé řasy?

Co se týče líčidel a umělých řas, vždy vyžadujeme dostavit se bez nich. Mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

V jakém oblečení mám přijít na zákrok?

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv pro snadné obléknutí a obutí po zákroku. Určitě je vhodné přijít bez šperků, i ty mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení.

Užívám léky, co s tím?

Minimálně 1 měsíc před zákrokem je třeba vyhnout se užívání léků, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

Pokyny před operací

Zobrazit pokyny před operací

Období po zákroku

Po zákroku je vhodné strávit první 3 dny na lůžku a vstávat pouze v rámci nezbytných úkonů (toaleta, jídlo). Po dobu dvou měsíců je třeba nosit elastický návlek a sundávat ho pouze na co nejkratší dobu osobní hygieny. Kontroly probíhají na základě domluvy s lékařem, poslední zhruba 3 měsíce po zákroku.