O zákroku

Labioplastika

Plastika stydkých pysků

Labioplastika upravuje velikost stydkých pysků, které mohou vlivem různých faktorů nežádoucím způsobem měnit tvar nebo velikost, někdy i asymetricky. Vedle estetických potíží nastupují také funkční problémy, například s odíráním při chůzi nebo sportu. Profesionálně a jemně provedená labioplastika je určena všem ženám, které se chtějí zbavit komplexů, vyřešit citlivý problém a získat zpět příjemný pocit a přitažlivé tvary intimních partií.

Profesionální přístup

Naše klientky oceňují přísnou diskrétnost, se kterou k jejich požadavkům přistupujeme. Nebojí se svěřit a vždy se cítí v naprostém bezpečí. Používáme nejmodernější technologie a postupy, abychom zajistili špičkovou péči i radost z výsledku.

Bezbolestný zákrok

Šetrnou labioplastiku provádíme v lokální anestezii a trvá obvykle 20 až 45 - 60 minut. Ránu uzavíráme komfortními samovstřebatelnými stehy, jizva je téměř neznatelná. Po skončení na místo přiložíme absorpční obvaz, dopřejeme vám čas a klid na odpočinek a poté vás s doprovodem propustíme do domácí péče.

Pokyny před operací

01.

Minimálně 1 měsíc před zákrokem neužívejte pravidelně léky, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Tyto preparáty způsobují zvýšenou krvácivost, a znemožňují tak zahájení zákroku. Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

02.

Před zákrokem je nezbytné být zcela zdravý/á. Pokud se necítíte dobře, raději společně vybereme jiný termín.

03.

24 hodin před zákrokem nekuřte, nepijte alkohol a vyhněte se drogám.

04.

Snídat můžete dle zvyklostí, 2 hodiny před zákrokem se můžete střídmě najíst a napít.

05.

Po zákroku si prosím zařiďte 5–7 dní volna, během kterých si dopřejete klidnou a efektivní rekonvalescenci.

06.

Pokud užíváte nějaké léky, vždy se poraďte jak s ošetřujícím, tak i s plastickým lékařem.

07.

Dostavte se prosím na zákrok bez líčidel a také bez jakýchkoliv šperků v oblasti obličeje a dekoltu (řetízky, náušnice, obličejový piercing), mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení!

08.

Dostavte se prosím na zákrok bez líčidel a také bez jakýchkoliv šperků v oblasti obličeje a dekoltu (řetízky, náušnice, obličejový piercing), mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení!

Období po zákroku

Sedmý den po zákroku provedeme kontrolu a vyjmeme šetrně stehy. Zhruba týden je nutné dodržovat zvýšenou hygienu – sprchování třikrát denně a také po každé toaletě. Následně provést vždy dezinfekci ran roztokem Betadine. Vzhledem k otoku po zákroku doporučujeme přikládat studené obklady a dodržovat klidový režim zejména 3 až 4 dny po zákroku. Při nekomplikovaném průběhu se pacientka může vrátit do běžného režimu po 5 až 7 dnech. Plná fyzická zátěž (včetně sportu a pohlavního styku) je možná asi po 2 až 3 týdnech (dle rozsahu zákroku a stavu hojení).

Nezávazná konzultace

Vyplňte nám kontakt na sebe a domluvme si nezávaznou konzultaci. Po odeslání formuláře se vám ozveme hned, jak to bude možné.