O zákroku

Labioplastika

Plastika stydkých pysků

Labioplastika upravuje velikost stydkých pysků, které mohou vlivem různých faktorů nežádoucím způsobem měnit tvar nebo velikost, někdy i asymetricky. Vedle estetických potíží nastupují také funkční problémy, například s odíráním při chůzi nebo sportu. Profesionálně a jemně provedená labioplastika je určena všem ženám, které se chtějí zbavit komplexů, vyřešit citlivý problém a získat zpět příjemný pocit a přitažlivé tvary intimních partií.

Profesionální přístup

Naše klientky oceňují přísnou diskrétnost, se kterou k jejich požadavkům přistupujeme. Nebojí se svěřit a vždy se cítí v naprostém bezpečí. Používáme nejmodernější technologie a postupy, abychom zajistili špičkovou péči i radost z výsledku.

Bezbolestný zákrok

Šetrnou labioplastiku provádíme v lokální anestezii a trvá obvykle 20 až 45 - 60 minut. Ránu uzavíráme komfortními samovstřebatelnými stehy, jizva je téměř neznatelná. Po skončení na místo přiložíme absorpční obvaz, dopřejeme vám čas a klid na odpočinek a poté vás s doprovodem propustíme do domácí péče.

Pokyny před operací

01.

Nahlaste plastickému lékaři případné alergie a užívání všech lék i doplňkových přípravků. Minimálně 1 měsíc před operací neužívejte léky, které obsahují kyselinu salicylovou (acylpyrin, anopyrin, alnagon, aspro, acylcoffin apod.). Z důvodu negativního ovlivňování srážlivosti krve nejsou vhodné ani preparáty enzymového charakteru (wobenzym, phlogenzym apod.).

02.

Při pravidelné menstruaci je třeba načasovat termín zákroku vždy po menstruaci, nikoli předtím. Před zákrokem nekuřte. V den operace můžete dle zvyklostí jíst i pít. Nejpozději však 1 hodinu před zákrokem.

03.

Dostavte se prosím na zákrok bez líčidel, umělých řas a šperků, mohou být zdrojem infekce a komplikovat hojení. Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv (pro snadné obléknutí a obutí se po zákroku).

04.

Po zákroku si zajistěte odvoz a cca 5–7 dní volna. 6 týdnů po zákroku nekuřte, kouření velmi zpomaluje a komplikuje hojení ran. Po dobu 6 týdnů po zákroku se také zdržte pohlavního styku.

Kompletní pokyny před operací

Stáhnout kompletní pokyny před operací

Období po zákroku

Sedmý den po zákroku provedeme kontrolu a vyjmeme šetrně stehy. Zhruba týden je nutné dodržovat zvýšenou hygienu – sprchování třikrát denně a také po každé toaletě. Následně provést vždy dezinfekci ran roztokem Betadine. Vzhledem k otoku po zákroku doporučujeme přikládat studené obklady a dodržovat klidový režim zejména 3 až 4 dny po zákroku. Při nekomplikovaném průběhu se pacientka může vrátit do běžného režimu po 5 až 7 dnech. Plná fyzická zátěž (včetně sportu a pohlavního styku) je možná asi po 2 až 3 týdnech (dle rozsahu zákroku a stavu hojení).

Nezávazná konzultace

Vyplňte nám kontakt na sebe a domluvme si nezávaznou konzultaci. Po odeslání formuláře se vám ozveme hned, jak to bude možné.