Plastika Richtr

Představení kliniky

Pozadí -  plastikarichtr.cz

Příběh klientky

Ikona -  plastikarichtr.cz

Kvalita

Díky dlouholetým zkušenostem z tuzemské praxe i zahraničních stáží se opíráme o skutečně prvotřídní kvalitu služeb a nejmodernější přístupy, a to jak při zákroku samotném, tak při následné péči.

Ikona -  plastikarichtr.cz

Platba zákroku na splátky

Našim klientům umožňujeme platit naše zákroky na splátky. Před samotným zákrokem uhradíte polovinu ceny zákroku, poté klient bez navýšení doplatí zbytek částky dle předem domluvené doby.

Ikona -  plastikarichtr.cz

Žádné předoperační vyšetření

Zákroky provádíme ambulantně pomocí speciálního znecitlivění, díky kterému neucítíte žádnou bolest. V případě potřeby vám po skončení poskytneme prostor pro odpočinek a bude vám stále k dispozici zkušený a milý zdravotnický personál.

Pozadí -  plastikarichtr.cz

O klinice

Naše prvotřídní služby vyhledávají ženy i muži, kteří se chtějí cítit sebevědomě a dobře ve svém těle. Oceňují zejména naše bohaté zkušenosti ze zahraničí, bezpodmínečnou profesionalitu, důraz na individuální přístup a diskrétní zacházení.

Našim klientům pomáháme zbavit se traumat a nepříjemných pocitů spojených s tělem, vrátit se naplno do života, hýčkat své sebevědomí a prožívat radost. Spokojenost s výsledkem, špičkové provedení a naprosté bezpečí jsou u nás na prvním místě. Naše péče je vždy maximálně komplexní a poskytujeme ji pouze na základě těch nejmodernějších postupů.

Zákroky provádíme ambulantně. Po operaci (v lokálním znecitlivění) je možné ještě tentýž den odejít s doprovodem do domácího ošetření. Avšak ani po tom, co opustíte kliniku, vám nepřestáváme být k dispozici. Naše vrchní sestra je nepřetržitě připravena poskytnout telefonickou konzultaci k vašim dotazům. Neváhejte se prosím ozvat ani při sebemenším problému nebo pochybnosti.